PVC lepiaca maskovacia páska pre remeselníkov, domácich majstrov, stavbárov, maliarov a dekoratérov

 

 

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba papierových krabíc na mieru a krabíc s potlačou - dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Distribuce ČESKO

Výroba papírových krabic na zakázku a krabic s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábame lepiace pásky s potlačou podľa potrieb našich zákazníkov, ako aj ďalšie výrobky, napríklad papierové krabice, fixačný a výplňový materiál, preložky, hrany, kartón, fólie a tiež reklamné predmety.
 

Na lepiace pásky je možné vytlačiť LOGO, ZNAČKU, reklamný odkaz, upozornenie, upozornenie, registračné číslo alebo dnes moderný PIKTOGRAM vo forme QR, EAN kódu alebo len textu.

Samolepiace pásky s potlačou dodávame nielen v Bratislave, Trnave, Nitre, Prešově, ale obsluhujeme celú Slovenskú republiku a nielen to, dodávame aj do zahraničia, kde nás zákazníci nájdu pod značkou comagolaskiraly.hu Budapešť alebo obalnet.cz Praha. Ak máte v týchto krajinách pobočku alebo centrálu, môžete komunikovať, fakturovať a riadiť logistiku priamo do týchto miest.

Krycí PVC páska

PVC lepiaca maskovacia páska pre remeselníkov, domácich majstrov, stavbárov, maliarov a dekoratérov.

Pridali sme nový produkt do kategórie lepiace pásky - PVC lepiaca maskovacia páska 48 mm x 33 m ( maskovacia ) žltá. Pri plánovanej rekonštrukcii interiéru našej predajne Obalnet sme okamžite využili príležitosť a pásku sme vyskúšali.

Očakávania… Alfou a omegou tohto typu lepiacej pásky je zloženie a typ použitých materiálov, ďalej vlastnosti ako hrúbka nosiča pásky alebo typ použitého lepidla, ktoré sú kľúčové pre splnenie cieľa, ktorým je jednoduchá aplikácia pásky, zabránenie znečistenia, vymedzenie plochy, ohraničenie tvaru, bezproblémové odtrhnutie a odstránenie pásky bez poškodenia chráneného alebo ohraničeného povrchu.

Určenie …Maskovacia páska je určená do interiéru aj exteriéru. Používa sa na krátkodobé vymedzenie, zakrytie, označenie povrchových plôch. Veľmi univerzálna lepiaca páska pre remeselníkov, stavebné firmy, domácich majstrov, maliarov, sadrokartonárov, ako aj pre domácnosti. Je vhodná na krátkodobé zakrytie fasád, omietok, podláh, stien, líšt, profilov alebo všeobecne rôznych výrobkov a plôch.

Neobsahuje rozpúšťadlá, nezateká pod pásku, teplota aplikácie pásky je od 5 stupňov Celzia, externe zaťažiteľná, popisovateľná permanentným popisovačom, odolnosť voči UV žiareniu - POZOR časovo obmedzená, podľa odporúčania výrobcu je 7 dní.

Manipulácia….Vlnitý povrch pásky umožňuje ľahké odvíjanie. Práca s páskou je jednoduchá, efektívna, rýchla, presná, precízna a čistá. Pásku možno odtrhnúť ručne bez použitia nožníc, rezačov, strihačov. Zvláštnosťou je možnosť ručného a pozdĺžneho odtrhnutia pásky. Pred samotnou aplikáciou musí byť povrch zbavený mastnoty a nečistôt.

Odporúčaný teplotný rozsah je +5 až +40 stupňov, odoláva vlhkosti a poveternostným podmienkam a nezanecháva lepidlo na dotykových plochách.

Odolná proti roztrhnutiu, môže sa používať v odvíjačkách pásky (tzv. zatváračkách kartónov).

Porovnanie…porovnali sme ju s papierovou lepiacou páskou (" maskovacia páska") nazývanou krepová páska, ktorá má podobný účel. Krepová páska sa predáva v niekoľkých možných šírkach. V porovnaní s PVC je lacnejšia. Z hľadiska použitia nie je vhodná na prácu v exteriéri. Nasáva kvapaliny. Dá sa popísať. Naproti tomu PVC páska nesaje tekutiny, je určená na vonkajšie práce, limitom môže byť trvalé priame slnečné žiarenie, po skončení prác sa veľmi ľahko odstraňuje.

Zistenia… z priložených fotografií je zrejmé, že podlahové lišty (tzv. papierové lišty s potlačenou fóliou), ktoré chcel Pavel chrániť maskovacou páskou (krepovou páskou), sa mu nepodarilo úplne odstrániť a po odstránení krepovej pásky sa dekor lišty odtrhol. Na druhej strane PVC páska lištu ochránila a po odstránení pásky sa nepoškodila. Farba (náter) presakovala cez papierovú pásku a tým sa zvýšila priľnavosť samotnej pásky.Maskovací lepicí páska poškodila dekor papírové lišty

Záver… Profesionálna maskovacia (maskovacia) páska splnila v našom teste všetky očakávania, ľahko sa s ňou manipuluje a nezanecháva stopy lepidla. Odporúčame.

PVC lepicí páska nepoškodila dekor papírové lišty

Zákaznícka linka a e-mailový kontakt pre otázky v prípade nejasností 2 2220 5813 info@obalnet.sk
PVC lepiaca maskovacia páska pre remeselníkov, domácich majstrov, stavbárov, maliarov a dekoratérov
PVC lepiaca maskovacia páska pre remeselníkov, domácich majstrov, stavbárov, maliarov a dekoratérov
PVC lepiaca maskovacia páska pre remeselníkov, domácich majstrov, stavbárov, maliarov a dekoratérov
Vytvorené26. 5. 2023
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie