Návod na manipuláciu s ručnou strečovou fóliou

 

 

 

Distribúcia SLOVENSKO

Výroba stretch fólie na mieru a fólie s potlačou- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Distribuce ČESKO

Výroba stretch folií na zakázku a fólií s potiskem - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Egyedi papírdobozok és nyomtatott dobozok gyártása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Vyrábame obálky s potlačou podľa potrieb našich zákazníkov, ako aj ďalšie výrobky, napríklad papierové krabice, fixačný a výplňový materiál, preložky, hrany, kartón, fólie a tiež reklamné predmety.
 

Na obálky je možné vytlačiť LOGO, ZNAČKU, reklamný odkaz, upozornenie, upozornenie, registračné číslo alebo dnes moderný PIKTOGRAM vo forme QR, EAN kódu alebo len textu.

Obálky s potlačou dodávame nielen v Bratislave, Trnave, Nitre, Prešově, ale obsluhujeme celú Slovenskú republiku a nielen to, dodávame aj do zahraničia, kde nás zákazníci nájdu pod značkou csomagolaskiraly.hu Budapešť alebo obalnet.cz Praha. Ak máte v týchto krajinách pobočku alebo centrálu, môžete komunikovať, fakturovať a riadiť logistiku priamo do týchto miest.

Návod jak manipulovat s ruční stretch fólií při balení palet

Ako zabaliť paletu pomocou ručnej strečovej fólie - návod

 

1. Tovar uložíme na paletu. Pripravte si 500 mm širokú strečovú fóliu, zvážte použitie iných fixačných materiálov.

2. Odviňte asi meter strečovej fólie a zviažte ju za paletu (najlepšie za krajnú kocku).

3. Samotnú paletu oviňte aspoň dvakrát (alebo podľa druhu a hmotnosti tovaru na palete) otočením dutiny o 45 stupňov (do vodorovnej polohy), aby sa vytvorila pevná fixácia fólie k palete...z fólie sa stáva lano, ktoré zvyšuje pevnosť fólie.

4. Potom vráťte stretch fóliu do polohy dutinky (vertikálnej polohy) ovíjame odspodu (t. j. od palety) smerom nahor, po jednotlivých vrstvách, pričom každá vrstva sa prekrýva najmenej 10 cm nad druhou.

5. Cez rohy utiahneme tovar na palete (fóliu natiahneme pre silnejšiu fixáciu - pri vopred natiahnutej fólii to nie je tak potrebné).

6. Po dosiahnutí úplnej fixácie tovaru by sme mali tovar zabaliť rovnakým spôsobom zhora nadol a rovnakým spôsobom aj k samotnej drevenej palete. Dokončite odskočením, napr. pomocou odlamovacieho noža.

7. Jednotlivé kotúče fólie sa môžu s dostatočným presahom prekrývať, najmä ak nám dôjde fólia na dutine.

8. Výsledný stretch fóliou upevnený tovar sa odporúča utiahnuť pomocou napínacej pásky. Na palete je hodné použiť viazacie pásky alebo aspoň lepiacu pásku.

9. Ako vhodný doplnok a ochranu odporúčame použiť kartónové hrany na ochranu rohov a zvislých hrán. Na zabezpečenie proti pohybu, najmä ak máte viac jednotlivých vrstiev, použite kartónové preložky, ktoré zvýšia priľnavosť a pomôžu tak fixácii. Vrchnú časť odporúčame zabezpečiť paletovou fóliou proti poveternostným vplyvom a nečistotám.

10. Nakoniec odporúčame, aby bola paleta vybavená transportnou obálkou, do ktorej sa vloží faktúra a dodací list. Môžete tiež pridať samolepiacu etiketu, aby sa vaša paleta nestratila a bezpečne sa dostala k príjemcovi.

Návod na zabalení palety pomocí ruční stretch fólie

 

 

Tip

Pri balení balíka postupujeme podobne, len bez palety.

Zákaznícka linka a e-mailový kontakt pre otázky v prípade nejasností  2 2220 5813 a info@obalnet.sk
Návod na manipuláciu s ručnou strečovou fóliou
Vytvorené21. 8. 2023
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie