Podporujeme

Podpora športu a voľnočasových aktivít mládeže

1.) Brno Open Game 2021

Od 24. 6. 2021 do 27. 6. 2021 sa v Brne konal už 13. ročník florbalového turnaja Brno Open Game pre hráčov ročníka 2002 a mladších, kde sa zišli zástupcovia miest nielen z Českej republiky, ale aj zo Slovenska. Od jedného z týchto družstiev, zloženého najmä z blanenských rodákov, sme dostali žiadosť o sponzoring, ktorú sme samozrejme prijali.

Radi podporujeme mladých športovcov, keďže pohyb a radosť z hry je v dnešnej “covidovej” dobe jeden z najdôležitejších aspektov.
https://www.opengame.cz/

2.) Majstrovstvo vo futsale pre nevidomých

Podporili sme družstvo Avoy MU Brno a súčasne sme sa vďaka spolupráci dozvedeli o tomto športe, ktorý málokto pozná. Snažíme sa aj o zvýšenie povedomia o tomto športe, ktorý je možné prevádzkovať aj s hendikepom.

Reagujeme na mimorádné situácie 

1.) Pomoc pre ľudí zasiahnutých tornádom

Uplynulá situácia sa nás veľmi dotkla a okamžite sme reagovali zaslaním podpory tam, kde to bolo najviac potrebné. Taktiež sme sa spojili s ďalšími firmami a cez víkend vypravili krabice pre Charitu Brno, ktorá distribuovala pomoc do zasiahnutých oblastí.

.

Pomáhame organizáciám a nadáciám

1.) Podporujeme občianske združenie Konto bariéry a Nadáciu Terezy Maxovej

Děkujeme za možnost přispět na dobrou věc. Jsme velmi rádi, že jsme mohli svou troškou přispět. Čtyřicet sedm odvážných žen ze společnosti DATABOX poskytlo své „já“ do tvorby charitativního kalendáře pro rok 2017. Kalendář vznikl unikátní kombinací fotografií a kresby – „skutečné“ ženy jsou obklopené dokresleným prostředím představujícím vybrané obory činností firem z katalogu Živéfirmy.cz. Výtěžek z prodeje kalendářů putoval na aktivity ověřených charitativních organizací, např. Konto bariéry či Nadace Terezy Maxové.

2.) Život bez bariér

Ďakujeme za možnosť prispieť na dobrú vec. Sme veľmi radi, že sme mohli svojou troškou prispieť.

Štyridsaťsedem odvážnych žien zo spoločnosti DATABOX poskytlo svoje “ja” do tvorby charitatívneho kalendára pre rok 2017. Kalendár vznikol unikátnou kombináciou fotografií a kresby — “skutočné” ženy sú obklopené dokresleným prostredím predstavujúcim vybrané oblasti činností firiem z katalógu Živéfirmy.cz.

Výťažok z predaja kalendárov putoval na aktivity overených charitatívnych organizácií, napr. Konto bariéry či Nadácie Terezy Maxovej.

Vyhľadávame a podporujeme vlastné projekty

1. V okolí

V rámci projektu V okolí pravidelne oslovujeme zamestnancov, aby sme zistili, či vo svojej blízkosti nemajú niekoho, komu by sme mohli uľahčiť v ťaživej situácii.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie