Možnosti platby

Ponúkame vám nasledovné možnosti platby: platba vopred, platobnou kartou on-line, platba rýchlymi bankovými tlačidlami, platba na dobierku a pre registrovaných zákazníkov ponúkame platbu na faktúru.

 

Platba vopred

Na konci objednávky sa Vám zobrazí kompletné informácie k platbe. Môžete zaplatiť klasickým bankovým prevodom, kde sami vyplníte údaje pre platbu. Informácie Vám prídu tiež na Váš e-mail.

Platobnou kartou on-line

Expresná platba v priebehu pár okamihov prostredníctvom platobnej brány ComGate Payments, a.s.

  • Akceptujeme tieto platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard Electronic, MasterCard, Maestro, Dinners Club
  • On-line platobné tlačidlá: Fio banka, Komerčná banka, mBank, Raiffeisen bank, Platba 24
  • Bankový prevod: Raiffeisen bank, Fio banka, UniCredit Bank, ČSOB, mBank, Česká sporiteľňa, Komerčná banka, Poštová sporiteľňa
  • Elektronické peňaženky: PayPal, ApplePay
  • Ďalšie možnosti: odložená platba

Tovar je odosielaný ihneď, ak je skladom.

Služba je poskytovaná spoločnosťou ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové.
Kontakty pre prípadné otázky a reklamácie platobnej metódy: podpora@comgate.sk, +421 222 205 147.

Viac o platobnej metóde sa dozviete tu.

Platba rýchlymi bankovými tlačidlami

Ide o prevod z účtu realizovaný prostredníctvom rýchlej platobnej brány kliknutím na tlačidlo Vašej banky. Uvidíme Vašu platbu ihneď a tovar odosielame obratom.

Platba dobierkou

Spoplatnená 1 EUR s DPH, tovar zaplatíte priamo prepravcovi pri prevzatí. Platiť môžete v hotovosti či kartou podľa preferencií dopravcu. Pre urýchlenie prebratia zásielky majte vždy pripravenú finančnú sumu. Tovar je odosielaný ihneď, ak je skladom.

Platba na faktúru

Platba pre stálych zákazníkov s aktívnou rámcovou zmluvou. Vyhradzujeme si právo zmeniť spôsob platby na dobierku, ak nie je podpísaná rámcová zmluva.

Platba vopred na bankový účet

Platba vopred na bankový účet (tovar Vám bude odoslaný po pripísaní platby na účet č. IBAN SK53 1111 0000 0017 1130 4005). Ako variabilný symbol uvádzajte číslo objednávky.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie