Možnosti dopravy

Doprava zdarma už od 230 EUR s DPH.

Druh dopravy

Cena dopravy s DPH

GLS

7,18 EUR + 1,02 EUR dobierka

WEDO

4,68  EUR  + 1,02 EUR dobierka

 Geis paletová preprava

 do 700 kg 56,93 EUR  + 1,02 EUR dobierka

Prepravné ceny sú uvedené vrátane 20% DPH.

GLS

Dopravca na prepravu balíkov, expedujeme ihneď, doručenie zvyčajne do dvoch dní.

Geis paletová preprava

Pri tomto type prepravy paliet je zásielka doručená zvyčajne do troch pracovných dní.

 


 

Je dobré vedieť

Čo zásielka obsahuje

Súčasťou zásielky je faktúra alebo dodací list. Ak dodací list pri tovare nie je, ako doklad pre prípadnú reklamáciu slúži faktúra.

Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal aj výrobok neporušený (pri balíku prepravnej spoločnosti je možná len kontrola obalu). V prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je možná.

Kedy bude tovar expedovaný

Termín expedície závisí na čase odoslania objednávky. Štandardne expedujeme tovar do 24 hod., okrem tovaru na zákazku, kde je dohodnutá expedícia zmluvne podľa súčinnosti výrobcu.

Problémy s doručením

Ak Vám zásielka nebola doručená alebo sa vyskytol problém pri jej doručovaní, obráťte sa prosím na náš zákaznícky servis na tel: 2 2220 5813, prípadne na e-mail: info@obalnet.sk.

Najčastejšie príčiny nedoručenia zásielky

Dopravca tovar nenaložil z dôvodu jeho viditeľného poškodenia

Aby sme Vám doručovali len bezchybný tovar, prechádza pred naložením dôkladnou kontrolou. Pri odhalení poškodenia nie je potom tento tovar naložený, ale vymení sa za iný, nepoškodený kus, prípadne sa objedná nový kus u dodávateľa.

Prepravca či poštový doručovateľ nevložil do Vašej schránky oznámenie o nedoručení / uložení zásielky

Priebeh doručovania môžete sledovať on-line na vyššie uvedených odkazoch pri každom type doručenia. Číslo zásielky / balíku Vám bolo zaslané na e-mail, ktorý ste uviedli v objednávke.

Zásielka sa stratila u prepravcu

Stáva sa to veľmi zriedka. Ak táto situácia nastane, môžete si objednať nový kus tovaru a s dopravcom zahájime reklamačné konanie nezávisle na Vašej situácii z prvej objednávky.

Počítadlo balíkovpodľa našich pokročilých algoritmov dokážeme presne vypočítať počet balíkov, ktorými doručíme Vašu objednávku. Vďaka veľkým objemom prepravy Vám dokážeme ponúknuť čo najnižšiu cenu za 1 balík. Využite našu akciu na dopravu zadarmo pre objednávky nad 230,00 EUR .

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie