Čo je to odvíjač?

Odvíjače sú jednoduché pomôcky, ktoré pomáhajú aplikovať obalové materiály tak, aby sme ušetrili čas a zrýchlili prácu. Najvyužívanejšie sú odvíjače na lepiace pásky, ktorým sa tiež niekedy hovorí zatvárače kartónov. Lepiacu pásku máte v tejto vychytávke stále po ruke, navyše nemusíte neustále hľadať jej začiatok a koniec strihať nožnicami. U odvíjača sa naučíte pár pohybov rukou a zatváranie papierových krabíc, aplikácia lepiacich pások na rôzny tovar či olepovanie produktov je rýchle a efektívne.

Okrem odvíjačov na pásky veľkej šírky ponúkame aj malé dávkovače izolepy do kancelárie a všade tam, kde potrebujete mať kúsky úzkych lepiacich pások neustále po ruke. Medzi špecifické typy odvíjačov na lepiace pásky patrí zatvárač vrecúšok.

Odvíjače ako pomôcky pre urýchlenie práce existujú tiež pre stretch fólie. Ide o plastové alebo kovové kotúľky, na ktoré nasadíte návin „strečky“ a efektívne obmotávate paletu alebo balíte tovar do priehľadnej fólie bez toho, aby ste sa popálili, porezali alebo si odreli ruky.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie