Čo sú to euroobaly?

Euroobaly sú tenké fólie vo veľkostiach A4 či A5, ktoré chránia dokumenty v nich založené pred poškodením, pokrčením a ušpinením. Euroobalom sa tiež niekedy hovorí transparentné fólie či zakladacie obaly. Na svojom okraji majú dierovanú lištu, vďaka ktorej sa dajú zaraďovať do kruhových viazačov a rozraďovačov rôznych variantov, pretože vydierované otvory sú univerzálne.

Okrem ochrany listín a papierov euroobaly pomáhajú organizovať dôležité dokumenty, triediť ich a prehľadne archivovať. Priehľadné eurofólie nachádzajú využitie v kanceláriách a rôznych komerčných prevádzkach, v domácnostiach, u hudobníkov na uschovávanie nôt, u žiakov ako obal na vysvedčenie a u študentov na organizáciu a ochranu výukových materiálov. Na trhu existujú zakladacie obaly s lesklým povrchom, cez ktoré je možné ľahko čítať obsah na vloženom papieri, alebo eurofólie s matným krupičkovým povrchom.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie