UPOZORNENIE: Posledný deň expedície v tomto roku je 21. decembra 2023. Prvý deň expedície je 8. januára 2024, hneď po inventúre.

Čo sú to euroobaly?

Euroobaly sú tenké fólie vo veľkostiach A4 či A5, ktoré chránia dokumenty v nich založené pred poškodením, pokrčením a ušpinením. Euroobalom sa tiež niekedy hovorí transparentné fólie či zakladacie obaly. Na svojom okraji majú dierovanú lištu, vďaka ktorej sa dajú zaraďovať do kruhových viazačov a rozraďovačov rôznych variantov, pretože vydierované otvory sú univerzálne.

Okrem ochrany listín a papierov euroobaly pomáhajú organizovať dôležité dokumenty, triediť ich a prehľadne archivovať. Priehľadné eurofólie nachádzajú využitie v kanceláriách a rôznych komerčných prevádzkach, v domácnostiach, u hudobníkov na uschovávanie nôt, u žiakov ako obal na vysvedčenie a u študentov na organizáciu a ochranu výukových materiálov. Na trhu existujú zakladacie obaly s lesklým povrchom, cez ktoré je možné ľahko čítať obsah na vloženom papieri, alebo eurofólie s matným krupičkovým povrchom.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie