Čo sú to print etikety?

Print etikety sú matné či lesklé biele alebo farebné etikety na hárku určené na výrobu štítkov na tlačiarni. Tlačenie etikiet na rozdiel od ručného písania šetrí čas a štítok navyše vyzerá úhľadne. Vďaka samolepiacej zadnej strane sa etiketa jednoducho sníme z hárku a nalepí na balík so zásielkami, na obálku, vrecúško, regál, poličku alebo na iný obal či priestor, ktorý je potrebné popísať a označiť.

Jeden hárok nemusí byť jedna samolepka v kuse, dostať sú hárky A4 s odlišnými veľkosťami etikiet. Špecifické štítky požaduje na zásielky väčšina dopravcov, Česká pošta, DPD, DSV alebo GEIS či INTIME preferujú odlišné formáty. Niektoré etiketové hárky majú bezpečnostný okraj, aby z nich lepidlo nevytekalo pri zahriatí papiera v laserových tlačiarňach. Sú vhodné tiež do atramentových tlačiarní.

Print etikety sú obľúbené aj na domáce tvorenie, môžete z nich napríklad vytvoriť štítky na poháre so zaváraninami alebo vyrobiť originálne popisky na darčeky.

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie