Nasadili sme Apple Pay

 

 

 

Distribúcia SLOVENSKO

Potlač papierových, igelitových tašiek- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Distribuce ČESKO

Potisk papírových, igelitových tašek - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Papírzacskók és műanyag zacskók egyedi gyártása, nyomtatása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Podľa potrieb zákazníkov vyrábame plastové a papierové tašky s potlačou, ako aj ďalšie výrobky, napríklad krabice, lepiace pásky, fixačný a výplňový materiál, preložky, hrany, lepenky, fólie, ako aj reklamné predmety.
 

Na tašky je možné vytlačiť LOGO, ZNAČKU, reklamný odkaz, upozornenie, upozornenie, registračné číslo alebo dnes moderný PIKTOGRAM vo forme QR, EAN kódu alebo len textu.

Tašky s potlačou dodávame nielen v Bratislave, Trnave, Nitre, Prešově, ale obsluhujeme celú Slovenskú republiku a nielen to, dodávame aj do zahraničia, kde nás zákazníci nájdu pod značkou csomagolaskiraly.hu Budapešť alebo obalnet.cz Praha. Ak máte v týchto krajinách pobočku alebo centrálu, môžete komunikovať, fakturovať a riadiť logistiku priamo do týchto miest.

Plaťte na obalnet.sk pomocou Apple PayZaplaťte za obalové materiály pomocou Apple Pay

 

Novo sme pridali možnosť platby cez Apple Pay, takže teraz môžete platiť rýchlo a jednoducho len pomocou svojho telefónu.

S Apple Pay môžete jedným kliknutím prsta platiť online priamo zo svojho telefónu, čo vám ušetrí čas a zjednoduší nákupný proces.

Prijímame Apple Pay, takže teraz môžete nakupovať kedykoľvek a kdekoľvek, stačí mať svoj telefón pri sebe.
Bezpečnosť vašich platieb je na prvom mieste - Apple Pay používa šifrovanie a biometrické overenie, aby chránil vaše údaje a peniaze, priamo na vašom telefóne.
Nemusíte zadávať svoje platobné údaje ručne, čo znamená menšie riziko chýb a strát času, všetko prebieha priamo na vašom telefóne.

Umožnením Apple Pay vám poskytujeme širšie možnosti platby, aby ste mohli nakupovať tak, ako je to pre vás najpohodlnejšie – priamo z vášho telefónu.
S Apple Pay môžete platiť jednoducho online priamo zo svojho telefónu bez toho, aby ste museli nosiť fyzickú platobnú kartu.

Zákaznícka linka a e-mailový kontakt pre otázky v prípade nejasností 2 2220 5813 info@obalnet.sk
Nasadili sme Apple Pay
Vytvorené12. 3. 2024
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie