Podporili sme malých futbalistov na turnaji v Leviciach

 

 

 

Distribúcia SLOVENSKO

Potlač papierových, igelitových tašiek- dopytový formulár pre Slovenskú republiku:
https://www.obalnet.sk/zakazkova-vyroba/

Distribuce ČESKO

Potisk papírových, igelitových tašek - poptávkový formulář pro Českou republiku:
https://www.obalnet.cz/zakazkova-vyroba/

Forgalmazás MAGYARORSZÁG

Papírzacskók és műanyag zacskók egyedi gyártása, nyomtatása - kérdőív a Magyar Köztársaság számára:
https://www.csomagolaskiraly.hu/egyedi-gyartas/

zakázková výroba lepicí pásky
Podľa potrieb zákazníkov vyrábame plastové a papierové tašky s potlačou, ako aj ďalšie výrobky, napríklad krabice, lepiace pásky, fixačný a výplňový materiál, preložky, hrany, lepenky, fólie, ako aj reklamné predmety.
 

Na tašky je možné vytlačiť LOGO, ZNAČKU, reklamný odkaz, upozornenie, upozornenie, registračné číslo alebo dnes moderný PIKTOGRAM vo forme QR, EAN kódu alebo len textu.

Tašky s potlačou dodávame nielen v Bratislave, Trnave, Nitre, Prešově, ale obsluhujeme celú Slovenskú republiku a nielen to, dodávame aj do zahraničia, kde nás zákazníci nájdu pod značkou csomagolaskiraly.hu Budapešť alebo obalnet.cz Praha. Ak máte v týchto krajinách pobočku alebo centrálu, môžete komunikovať, fakturovať a riadiť logistiku priamo do týchto miest.

Podpora športu obalnet.skPodporili sme malých futbalistov na turnaji v Leviciach

 

V Obalnete - Kráľovstve obalov sme vždy hrdí na to, že môžeme podporiť mladých nádejných športovcov. Preto sme nedávno prispeli futbalovému tímu, aby sa mohol zúčastniť na medzinárodnom turnaji v Leviciach. 

Družstvo FC Boskovice vycestovalo na medzinárodný turnaj do Levíc na Slovensku, kam ich pozvala II. Základná škola z tohto partnerského mesta, ktorá tím do Levíc pozvala.

Turnaj bol veľmi dobre obsadený - zúčastnili sa ho mládežnícke ligové tímy FK Slovan Levice, Dukla Banská Bystrica, MFK Zvolen, FK Pohronie a maďarský Érd VSE.

Tím podporovaný obalnet.sk sa umiestnil na peknom druhom mieste - gratulujeme!

Podpora mladých športovcov je pre nás prioritou, preto sme radi, že môžeme prispieť k ich rozvoju a úspechom. Držíme palce tímu FC Boskovice a tešíme sa na ich úspechy na futbalovom ihrisku i mimo neho!

Zákaznícka linka a e-mailový kontakt pre otázky v prípade nejasností 2 2220 5813 info@obalnet.sk
Podporili sme malých futbalistov na turnaji v Leviciach
Vytvorené23. 4. 2024
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie