Stretch fólia pre strojové balenie

Fixačné fólie boli špeciálne vyvinuté, aby dokázali poskytnúť efektívnu ochranu pred mechanickým poškodením, sklzom tovaru z palety či nepriaznivými vplyvmi počas prepravy. Strojové balenie stretch fólie má spravidla hmotnosť medzi 12 až 25 kg a je vhodné pre priemyselné poloautomatické alebo automatické odvíjacie stroje.

Strečová fólia môže mať z výroby rôzne parametre ako napríklad silu (hrúbku) materiálu udávanú v jednotke mikrón, v ľubovoľnom farebnom prevedení, rozmere, návine, ale aj špeciálne dierované, ktoré nachádzajú využitie napríklad v poľnohospodárstve a potravinárskom priemysle, aby nedochádzalo k nežiaducemu zapareniu surovín. Strečka môže byť aj predopnutá, potlačená alebo vybavená NANO technológiou – všetko vieme vyrobiť na zákazku.

Výhody nášho strojového balenia stretch fólií

  • Široký výber materiálov aj prevedení podľa účelu použitia, dostupné skladom
  • Bezpečná preprava a fixácia tovaru
  • Odolná proti roztrhnutiu, vysoká priľnavosť k akémukoľvek materiálu
  • Ekologické, recyklovateľné
  • Flexibilné, vhodné ako pre súmerné, tak nesúmerné balenie
  • Ochrana tovaru proti klimatickým vplyvom
  • Chráni pred znečistením, proti vlhkosti, prachu

 

Pri strojnom balení nachádzajú využitie sily 20 a 17 mikrónov, ale pokojne aj 7 mikrónov. Vždy záleží na potrebách a účele využitia. Samozrejmosťou sú rôzne farebné prevedenia a možnosti výroby na prianie. Na zákazku je možné zhotoviť rôzne šírky návinu, rovnako tak dĺžky a veľkosti samotnej dutinky vrátane priemeru.

Ďalej ponúkame

Vonkajší fixačný a ochranný materiál, ako kartónové hrany na upevnenie tovaru na palete, papierové preložky zabraňujúce posunu tovaru vo vrstve/poschodí, fixačná stretch fólia aj pri spevnení a fixácii alebo ochrannú sieťovinu na sklenené fľaše, okrúhle výrobky.

Vnútorný rôznorodý výplňový a fixačný materiál, ako sú výplňové fixačné telieska dokonale obsypú váš tovar v obale, vzduchové vankúšiky vyplnia vnútorný priestor krabice, k prírode prívetivý a teda ekologický výplňový krčený papier, baliaci papier. Špeciálne penové profily na ochranu rohov a hrán a asi najviac používaný ochranný obal kartónovú krabici.

Odporúčame

Na rýchle balenie využijete granátik – je to niečo ako malá ručná strečka, využíva sa na rýchly elastický rozoberateľný spoj. Je ekvivalent pre lepiacu pásku, sťahovaciu pásku alebo viazaciu pásku, avšak granátik oproti lepiacej páske nezanecháva na povrchu fixovaných predmetov lepidlo.

 

TIP: Ideálna na fixáciu a ochranu tovaru na palete.
FiltrovanieFiltrovanie
Cena
Farba
(2)
Zobraziť vybrané
ŠírkaSila
(1)
(1)
Zobraziť vybrané
Materiál
(2)
Zobraziť vybrané
HmotnosťPožitie
(2)
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
2 produkty
Strojná stretch fólia, hrúbka 20 µm, predaj po kg, šírka 500 mm, transparentná

Strojná Stretch fólia, 20 µm, 1 kg, transparentná

Zmršťovacia fólia určená na zafixovanie tovaru za pomoci baliaceho stroja.
3,33 EUR bez DPH4,00 EUR vr. DPH
Kód:70819
0
Zvyčajne do 5 dní
Strojná stretch fólia, hrúbka 23 µm, predaj po kg, šírka 500 mm, transparentná

Strojná stretch fólia, 23 µm, 1 kg, transparentná

Zmršťovacia fólia určená na zafixovanie tovaru za pomoci baliaceho stroja.
3,33 EUR bez DPH4,00 EUR vr. DPH
Kód:70820
0
Skladom 288 kg (expedujeme do 48 hodin)
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie