Klasické lepiace pásky (izoliepy) 3M Česko, spol. s r.o.

Klasické lepiace pásky z polypropylénu nájdete v našej ponuke tiež vo verzii zaisťujúcej tiché odvíjanie (vďaka použitému typu lepidla tichý akryl). Môžete si ich vybrať buď v transparentnom, alebo hnedom (havana, brown) vyhotovení rôznych šírok. Lepidlá na páske určujú účel a prostredie, v ktorom majú byť pásky použité.

Výhody našich klasických lepiacich pások

  • Veľmi vysoká lepiaca sila
  • Výhodná cena a všestrannosť
  • Možnosť voľby lepidla podľa účelu a prostredia
  • Výborná adhézia k bežným baliacim materiálom
  • Najbežnejšie používané lepiace pásky v pomere cena/výkon
  • Dajú sa vložiť do odvíjača lepiacich pások

Akrylové lepidlo má vysokú lepiacu silu, je odolné voči vysokým teplotám, UV žiareniu a oxidácii. Hotmelt lepidlo zo syntetického kaučuku má pri bežných teplotách veľmi vysokú lepiacu silu a jeho vlastnosti zostávajú na vysokej úrovni aj v nižších teplotách. Solvent lepidlo je vyrobené z organického kaučuku, má veľmi vysokú lepiacu silu v mraze či vlhku, je však náchylné na vysoké teploty a UV žiarenie.

Odporúčame

Lepiaca páska priehľadná (transparentná) je používaná na uzatváranie a kompletizáciu klopových krabíc, fixáciu tovaru na palete, balenie tovaru, vytváranie spojov a pečatenie obálok. Lepiaca páska priehľadná spoločne s lepiacou páskou hnedou (brown) sú najčastejšie univerzálne typy pások pre štandardné použitie. Pokiaľ potrebujete, aby páska bola nositeľom informácie pre dopravcu, ako sa k zásielke správať, použite Fragile lepiace pásky. Alternatívou môžu byť výstražné etikety.

TIP: Na plasty typu HDPE, LDPE a PP najlepšie využijete pásku s lepidlom Hotmelt či Solvent. Pre použitie vo vyšších teplotách odporúčame pásky s akrylovým lepidlom.
FiltrovanieFiltrovanie
Cena
Typ lepiacej pásky
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Farba
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Šírka
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Návin
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Materiál
(0)
Zobraziť vybrané
Druh lepidla
(0)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Výrobca
(33)
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
Výpis je obmedzený filtrom
0 produktov
Mohlo by Vás zajímat
Podívejte se na produkty ve všech kategoriích lepicích pásek seřazené od nejlevnější pásky a naopak produkty s nejdražšími páskami.
Stejně tak jsme vybrali související kategorie a podkategorie k lepicím páskám na jedno kliknutí.

Nenalezli jste v našem obchodě to správné zboží? Máte speciální požadavky?

Kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře, e-mailem na info@obalnet.cz či telefonicky na +420 517 070 025 (Po–Čt 7:00–16:00, Pá 7:00–13:30)

Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie