Listové poštové obálky skladom KRPA Holding CZ, a.s.

Papierové obálky určené na ukladanie a uchovávanie dokumentov, zasielanie listov, pohľadníc, tlačív, katalógov, cenín, úradných oznámení a formulárov. Listové obálky z papiera sa rozlišujú podľa veľkostí, označujú sa veľkými tlačenými písmenami (typ obálky) + pridruženými rímskymi číslami (veľkosť formátu).
Príklad: poštová obálka C4 presne zodpovedá potrebám na uloženie dokumentu s formátom papiera A4. Obálka B4 na uloženie katalógu s formátom A4. Obálky DL sú veľmi rozšírené v úradnej alebo firemnej korešpondencii. Na ľahšie porozumenie rozdielom a typom obálok sú detailné informácie v tabuľke sprievodcu rozmermi obálok.

Výhody našich poštových obálok

  • Jednoduché a rýchle uloženie dokumentov
  • Popisovateľné, je možné vybaviť potlačou na zákazku
  • Ekologické, 100 % recyklovateľné (možno ich vložiť do modrého kontajnera na papier)
  • Jednoduchý, lacný, skladný a obľúbený obal
  • Akceptuje Slovenská pošta a prepravné spoločnosti v celej EÚ
  • Spĺňajú štandard ISO 216
  • V ponuke aj špeciálne poštové obálky pre úrady a štátnu správu
  • Vybavené samolepiacim pásikom

Medzi najobľúbenejšie obálky patrí klasický formát DL, na našom e-shope nájdete všetky dostupné veľkosti. Samolepiaci pásik na chlopni zaistí bezpečné uzavretie obálok.

Obálky sa ďalej líšia spôsobom uzavretia (zapečatenia/zalepenia), delíme ich na niekoľko druhov: bez lepidla, s navlhčovacím pásikom, samolepiace, s cvokom, háčikmi, magnetické alebo so záhybmi. Rovnako obálky ešte rozlišujeme podľa použitého materiálu, farebného prevedenia, obálky nepriehľadné, nepriesvitné známe napríklad z výplatných pások alebo pri zasielaní dôverných informácií napr. bankou. Ďalej je možné obálky deliť na tie s okienkom/bez okienka, s okienkom vľavo/pravo, dole/na kopci atď. Najpredávanejšie typy máme vždy skladom – vďaka automatizovanému systému vidíte na detaile produktu počet kusov skladom na okamžitý odber, a tiež dátum naskladnenia ďalších zásob.

Ďalej ponúkame

V prípade, že potrebujete obsah obálky viac ochrániť pred vlhkosťou odporúčame plastové obálky vo farebnom aj šedom prevedení. Ak je váš tovar krehký je vhodné zvoliť bublinkové obálky, alebo ich ekologickú variantu protinárazové EKO obálky, ktoré majú steny vystlané kartónovou strižou.

Odporúčame

Plastové obálky s cvokom v niekoľkých veľkostiach a farebných prevedeniach sú medzi zákazníkmi veľmi obľúbené, ide totiž predovšetkým o pevný plastový obal, keď vám nevyhovujú klasické listové obálky alebo eurobaly. Najpoužívanejšie kancelárske obálky sú potom tie typu DL. Najčastejšie je používaná kancelárska obálka 220 x 110 mm pojme hárok papiera A4 zložený na tri rovnaké časti (tretiny)

TIP: Obálka C4 sa hodí na formát papiera A4, obálka C5 potom na formát dokumentov A5.
FiltrovanieFiltrovanie
Cena
Formát
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
FarbaTyp obálkyVnútorný rozmer (mm)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Vonkajší rozmer (mm)
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Počet kusov
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
MateriálS okienkom
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
Uzatváranie
(0)
Zobraziť vybrané
Veľkosť
(0)
(0)
(0)
Zobraziť vybrané
S doručenkouVýrobca
(8)
Zobraziť vybrané
Hľadať v kategórii
Hľadať v kategóriiHľadaťKde hľadať:
Výpis je obmedzený filtrom
0 produktov
Na vašom súkromí nám záleží
Tento internetový obchod ukladá súbory cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie